My Blog

Dönmeyen Erkek Yoktur..

Genelde her ilişki pırpır kelebek başlar. Erkekler kızların peşinden koşar, ah o mesajlar , o ilgili tavırlar , o sahiplenmeler , aramalar , sormalar , ağzının içine düşmeler , ağzından çıkacak tek kelimeye bile ilgi duymalar , bir kız daha ne ister ki değil mi ?

Kız milleti de hemen ayyy bu beni seviyor deyip kabul ediyor. Yani sonuçta biz bir çiçeğe bir böceğe tav olan bir milletiz. Bu kadar ilgiye daha ne kadar dayanabiliriz ki ?

Başlıyor ilişki. İsim Soy isim iken oluyor “aşkım” ,”bir tanem”, “tatlışım” , “böceğim” vs.. gibi takma isimlere dönüşüyor , yani rehberde bir yenilenme dönemi başllıyor. Sonra biraz zaman geçsin o erkeğin en başta gösterdiği ilgi fırtınasından eser yok. Alıştırmasaydın insafsız !! E biz kızlar o ilgiye alıştık tabi bir kere.. “Neden böyle olduk noluyor yaa ?” deyince de , “offf ne dır dır ettin sen de başlama yine ” ‘ye dönüyor olay. Sonra yıpranma süreci bir müddet ilişkide yaşananlar falan filan , kavgalı, ağlamalı, sevmeli, barışmalı değişik ruh halleri derkennn …

 

 

Rehberde yine bir değişiklik. o “aşkım”,”bir tanem” gibi isimler silip yine en başa dönülüyor, yani şahsın isim ve soy isimine.

Mesela Örneğimiz olsun ; Mert Yılmaz. Tanımıyorum bu arada tamamen uydurdum. Sonra o oluyor “Mrt Ylmz” sonra oluyor “Mrt” sonra “M”. Yani o insan sizde tek harfe kadar düşüyor kesin. Neyse tek harfle zaten rehberinizde yaşama süresi 1-2 hafta maksimum.

En sonunda rehberdeki gelinen nokta ; “nefretim ,”bela”, “ararsa açma” , “tehlike” vs gibi isimler oluyor. Bununla bitiyor mu , biter mi hiç ?

Bir üst level da tabi ki hiçlik. Yani şu ;

Bundan bir adım öncesi de ;

1.Senaryo : İyi dilekler. Ya ne yaşadıysak yaşadık. sen hep iyi ol. Ben seni hiç kırmak istemedim. Seni sevdim ama kader. Mutlu olmanı her şeyden çok isterim. Sorun sen de değil bende. Sen haklıydın, Yani bir yığın mutlu iyi dilekler. Kapanış.

2.Senaryo : Kötü dilekler. küfürler. Lanetler. Bela okumalar. Ölsem de sana bir cümle yazmam daha dedikten nano saniye sonra kendinden geçiş ve mikro saniye sonra gelen o bilindik gılgamış destanı. Kapanış.

Toplum olarak tercih edilen çoğunlukla ;  Senaryo-2.

 

Tüm bunlardan sonra ? Kadınlarda tam bir yıkım. Kız arkadaşlar , içecekler , çikolatalar , ve 3-4 adet tuvalet kağıdı , göz yaşlarımız için anca. Kova da tercih edilebilir aslında 😀 kızlarda genelde “Ben onun için neler neler yaptım , ben bunları mı hak ettim , benden iyisini .. bulur , ” gibi kendinden geçişler , kız arkadaşları da kalıptır bunlar inanın bana;  ” yaa zaten o seni hiç bir zaman hak etmedi ki , sen ona fazlaydın bir kere , biz en başından anladıkta seni üzmek için demedik yoksa belliydi işte …” ve karşı tarafa giydirir de giydirirler.

Erkekler ise ohhh kurtuldum kafası. Ayrıldım bitti özgürüm , biri gelsin biri gitsin, hayat bu işte ! diye atılır yeni hayatına. Peki bakalım onların sonu nasıl oluyor muş ?

 

nesDönmeyen Erkek Yoktur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir